SUBSKRYBUJ „GAZETĘ NA NIEDZIELĘ” Oferta ograniczona: subskrypcja bezpłatna do 31.08.2024.

Pobierz

Wersja płatna w przygotowaniu.


„Gazeta na Niedzielę” jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Powstaje w Instytucie Nowych Mediów, w Warszawie i w Paryżu, wydawcy portalu i miesięcznika opinii „Wszystko co Najważniejsze”, realizatora globalnego projektu „Opowiadamy Polskę światu”, wydawcy książek, podcastów i specjalistycznych kanałów wideo, organizatora debat.

Tygodnik „Gazeta na Niedzielę” w założeniu jest tytułem na niedzielny poranek, nawiązującym do zwyczajów XIX-, XX-wiecznej inteligencji.

Ambicją „Gazety na Niedzielę” jest opisywać i komentować dla Państwa bieżące wydarzenia. Proponujemy teksty tygodnikowe, bieżące, choć z pogłębionym spojrzeniem na nadchodzący tydzień. Stąd kalendarium wydarzeń. Nasze teksty będą zaś nie tyle przedstawiać, co się wydarzyło, ile raczej będą zbiorem reportaży, insiderskich informacji, artykułów i autorskich cykli przygotowujących na nadchodzący tydzień.

Będziemy zaszczyceni, gdy z czasem „Gazeta na Niedzielę” stanie się Państwa niedzielnym rytuałem – tak jak dla Brytyjczyków niedzielnym rytuałem jest „The Sunday Times”, dla Niemców „Welt am Sonntag”, dla Francuzów „Journal du Dimanche”. 

W kolejnych odsłonach projektu po wersjach na smartfony i laptopy zaproponujemy wersję na tablety a także wersję drukowaną, płatną.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach użytkowych oraz do monitorowania ruchu. Przeczytaj regulamin serwisu.

Zgadzam się