Nagroda Obywatela Wolności

Nagroda Obywatela Wolności 2023

Instytut Wolności we współpracy z Klubem Absolwenta Szkoły Przywództwa w 2023 roku po raz pierwszy przyzna Nagrodę Obywatela Wolności. Przyznanie nagrody odbędzie się podczas Balu Wolności organizowanego 11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Instytut Wolności

Instytut Wolności to niezależny politycznie think-tank, którego misją jest kształcenie przyszłych elit w duchu współpracy, zaangażowania i odpowiedzialności za wspólnotę. Prezesem Instytutu oraz twórcą Szkoły Przywództwa jest Igor Janke.

Środowisko Instytutu Wolności skupia wykładowców i absolwentów Szkoły Przywództwa, a także pracowników i współpracowników Instytutu – przedsiębiorców, społeczników, pracowników administracji, ekspertów, ludzi mediów – zaangażowanych w projekty edukacyjne, wydawnicze i pomocowe dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Nagroda Obywatela Wolności

Nagroda Obywatela Wolności zostanie przyznana 11 listopada 2023 r. przez Kapitułę, w skład której wchodzą członkowie Zarządu Instytutu Wolności oraz członkowie Rady Instytutu.

Do nagrody nominowane są osoby, które dzięki zaangażowaniu obywatelskiemu skutecznie przyczyniły się do zmiany w swoim otoczeniu i w sposób pozytywny wpłynęły na rzeczywistość. 

Uczestnicy Balu Wolności, podczas którego zostanie przyznana nagroda, świętować będą 105. rocznicę odzyskania niepodległości w Hotelu Bellotto w Warszawie. 

Patronat medialny nad wydarzeniem i Nagrodą Obywatela Wolności objął Instytut Nowych Mediów, wydawca „Wszystko co Najważniejsze” oraz „Gazety Na Niedzielę”.

SUBSKRYBUJ „GAZETĘ NA NIEDZIELĘ” Oferta ograniczona: subskrypcja bezpłatna do 31.08.2024.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach użytkowych oraz do monitorowania ruchu. Przeczytaj regulamin serwisu.

Zgadzam się